DOPRAVA

ZAKOUPENÉ ZBOŽÍ JE MOŽNÉ ZASLAT NÁSLEDUJÍCÍMI ZPŮSOBY:

ĆESKÁ POŠTA - DOBÍRKA 129,- Kč
Zásilka odeslána jako balík do ruky. Platíte hotově při převzetí.O doručování budete informování SMS a emailem. Doba uložení na poště 7 dní.
ČESKÁ POŠTA - PLATBA PŘEDEM 99,- Kč
Platbu provedete předem na náš účet (obvykle proces trvá 1-3 dny). Na váš email zašleme údaje k platbě.Zásilka bude odeslána po připsání platby jako balík do ruky. O doručování budete informování SMS a emailem. Doba uložení na poště 7 dní.
DPD - DOBÍRKA 159,- Kč
Odeslání přepravní službou, platba hotově při převzetí.O doručování jste informováni sms a emailem.
DPD - PLATBA PŘEDEM 129,- Kč
Platbu provedete předem na náš účet (obvykle proces trvá 1-3 dny). Na váš email zašleme údaje k platbě.Zásilka bude odeslána po připsání platby přepravní službou. O doručování budete informování SMS a emailem.
ZÁSILKOVNA.CZ - DOBÍRKA 79,- Kč
Platbu provedete hotově při převzetí balíčku. Zásilka bude následně připravena na odběrném místě, které musíte zvolit níže. O připravení zásilky k odběru budete informování sms a emailem.
 
ZÁSILKOVNA.CZ - PLATBA PŘEDEM 59,- Kč
Platbu provedete předem na náš účet (obvykle proces trvá 1-3 dny). Na váš email zašleme údaje k platbě. Zásilka bude následně připravena na odběrném místě, které musíte zvolit níže. O připravení zásilky k odběru budete informování sms a emailem.
 
OSOBNÍ ODBĚR - PLATBA PŘEDEM 0,- Kč
Osobní odběr probíhá po telefonické domluvě na Praze 9 v OC Harfa.Při osobním odběru je nutná platba předem. Na místě nemůže být předávána hotovost.

Vyhledávání

Kontaktní údaje

www.sperky-afrodite.cz - Alena Kalašová

V Pitkovičkách 53
104 00 Praha 22

OSOBNÍ ODBĚR:

Vždy po předchozí dohodě Úvaly u Prahy.

Email:

info@sperky-afrodite.cz

Mobil:

+ 420 607 856 903

Copyright © 2012 Fusek - Design